SHFG 1_edited.jpg TENTEN_edited.jpg SHIRTS 2.jpg VRIENDINNNEN_edited.jpg CLINIC WU2.jpg _R9A6039.jpg CLINIC 3_edited.jpg KEEPER 2_edited.jpg BARBEQUE1.jpg JONGENS_edited.jpg HOTDOGS_edited.jpg MC1_edited.jpg
 
 
Nieuwsafbeelding

Zaalhockey Voordam (December)

4-12-2018  | Beste Zaalhockey(st)ers,

Het is mij ter attentie gebracht dat het wedstrijdschema op de HCHN-site niet alle wedstrijden en de daarbijbehorende scheidsrechters weergeeft.
Hierop heb ik besloten om de wedstrijden die worden afgewerkt in de Voordam, te Hellendoorn te plaatsen op de Hoofdpagina van deze site.

Voor nu kunnen jullie hier het overzicht vinden voor de wedstrijden in december.

!Kijk jij via jouw mobiele telefoon, draai deze dan een kwartslag om het complete overzicht te zien!

Wedstrijdschema voor 9 december

Tijd

Wed.nr

Team

Tegenstander

Arbitrage

10:00

6662

HCHN B1 zaal

Epse JB1

Job Heerdink

Quint de Vries

10:50

6477

Ares JB2

Flevoland JB1

Job Heerdink

Quint de Vries

11:40

6598

Epse JB1

Apeldoorn JB5

Maurits van Soest

Bram Knobbe

12:30

6413

HCHN B1 zaal

Flevoland JB1

Luuk van der Horn

Bram Knobbe

13:20

6534

Apeldoorn JB5

Ares JB2

Luuk van der Horn

 Maurits van Soest

14:10

2672

HCHN A2 zaal

De Mezen MA1

Tieme Bolte

Bas Klein Schaarsberg

15:00

2951

Haackey MA1

Ares MA4

Tieme Bolte

Bas Klein Schaarsberg

15:50

2532

De Mezen MA1

Epe MA1

Anneliza Berkenbos

Nils Berends

16:40

2385

Apeldoorn MA2

Haackey MA1

Anneliza Berkenbos

Nils Berends

17:30

2812

Epe MA1

Ares MA4

Matthijs Bos

Dirk Thijssen

18:20

2244

HCHN A2 zaal

Apeldoorn MA2

Matthijs Bos

Dirk Thijssen

  

Wedstrijdschema voor 16 december

Tijd

Wed.nr

Team

Tegenstander

Arbitrage

10:00

2687

HCHN MD1 zaal

PW MD2

Jessica ter Haar

Fleur Leferink

10:50

2972

Deventer MD3

Zutphen MD2

Jessica ter Haar

Fleur Leferink

11:40

2539

PW MD2

EHV MD3

Julia Hartgers

Nienke Weijschede

12:30

2401

Haackey MD1

Deventer MD3

Nils Berends

Janniek Slee

13:20

2838

EHV MD3

Zutphen MD2

Nils Berends

Janniek Slee

14:10

2260

HCHN MD1 zaal

Haackey MD1

Matthijs Bos

Quint de Vries

15:00

4733

HCHN MB1 zaal

EHV MB2

Matthijs Bos

Quint de Vries

15:50

4444

Haackey MB1

Twello MB2

Matthijs Bos

Lars Hegeman

16:40

4026

EHV MB2

PW MB1

Lars Hegeman

Gischja van de Kasteele

17:30

4155

Twello MB2

Bully MB3

Luurt van der Ploeg

Gischja van de Kasteele

18:20

4303

Haackey MB1

PW MB1

Bas Klein Schaarsberg

Luurt van der Ploeg

19:10

4592

HCHN MB1 zaal

Bully MB3

Bas Klein Schaarsberg

Luurt van der Ploeg



Met sportieve groet,

Matthijs Bos
Wedstrijdsecretaris H.C.H.N.