KEEPER 2_edited.jpg CLINIC WU2.jpg JONGENS_edited.jpg HOTDOGS_edited.jpg TENTEN_edited.jpg _R9A6039.jpg SHFG 1_edited.jpg VRIENDINNNEN_edited.jpg CLINIC 3_edited.jpg BARBEQUE1.jpg SHIRTS 2.jpg MC1_edited.jpg
 
 
Nieuwsafbeelding

Zaalhockey De Voordam (JANUARI/FEBRUARI)

4-12-2018  | Beste Zaalhockey(st)ers,

Het is mij ter attentie gebracht dat het wedstrijdschema op de HCHN-site niet alle wedstrijden en de daarbijbehorende scheidsrechters weergeeft.
Hierop heb ik besloten om de wedstrijden die worden afgewerkt in de Voordam, te Hellendoorn te plaatsen op de Hoofdpagina van deze site.

Voor nu kunnen jullie hier het overzicht vinden voor de wedstrijden in januari en februari.

!Kijk jij via jouw mobiele telefoon, draai deze dan een kwartslag om het complete overzicht te zien!

Wedstrijdschema voor 6 januari

Tijd

Wed.nr

Team

Tegenstander

Arbitrage

10:00

2716

HCHN MC2 zaal

Flevoland MC1

Anna Bolks

Marit Dekker

10:50

2997

Zwolle MC6

Hattem MC1

Anna Bolks

Marit Dekker

11:40

2580

Flevoland MC1

Mezen MC12C

Fleur Leferink

Sophie Pruik

12:30

2441

Ares MC2

Zwolle MC6

Fleur Leferink

Sophie Pruik

13:20

2846

Mezen MC12C

Hattem MC1

Jessica ter Haar

Marc van Egmond

14:10

2300

HCHN MC2 zaal

Ares MC2

Jessica ter Haar

Marc van Egmond

15:00

1503

HCHN JA1 zaal

PW JA1

Bo de Vries

Amber Leferink

15:50

1787

Lochem JA1

Twente JA1

Bo de Vries

Amber Leferink

16:40

1362

PW JA1

Zutphen JA1

Luuk van der Horn

Nienke Weijschede

17:30

2066

Almelo JA1

Twente JA1

Luuk van der Horn

Nienke Weijschede

18:20

1927

Zutphen JA1

Lochem JA1

Luurt van der Ploeg

Karlijn Knobbe

19:10

1644

HCHN JA1 zaal

Almelo JA1

Luurt van der Ploeg

Karlijn Knobbe

  

Wedstrijdschema voor 13 januari

Tijd

Wed.nr

Team

Tegenstander

Arbitrage

10:00

8041

HCHN M8E1

HCHN M8E2 

Eigen spelbegeleider

10:50

8035

Mezen M8E3 

Zutphen M8E2 

Eigen spelbegeleider

11:40

8039

HCHN M8E2 

Lochem M8E2

Eigen spelbegeleider

12:30

8033

HCHN M8E1

Zutphen M8E2 

Eigen spelbegeleider

13:20

8037

Lochem M8E2

Mezen M8E3 

Eigen spelbegeleider

14:10

561

HCHN JH1 zaal

Bemmel H3

Eigen arbitrage

15:00

1125

Bemmel H4

Drienerlo H2

Eigen arbitrage

15:50

843

Bemmel H3

Apeliotes H3

Eigen arbitrage

16:40

1266

Westerduiven H2 

Drienerlo H2

Eigen arbitrage

17:30

984

Bemmel H4

Apeliotes H3

Eigen arbitrage

18:20

702

HCHN JH1 zaal

Westerduiven H2 

Eigen arbitrage

19:10

 

 

 

 

 

  Wedstrijdschema voor 20 januari

Tijd

Wed.nr

Team

Tegenstander

Arbitrage

10:00

2720

HCHN MC1 zaal

Almelo MC12C 

Marit Dekker

 Sem Michiel Hoskens 

10:50

2988

Ede MC12C

Lochem MC1 

Marit Dekker

 Sem Michiel Hoskens 

11:40

2565

Almelo MC12C 

Zwolle MC3

Anna Bolks

 Janniek Slee 

12:30

2436

Zutphen MC2 

Ede MC12C

Anna Bolks

 Janniek Slee 

13:20

2857

Zwolle MC3

Lochem MC1 

Maurits van Soest

 Quint de Vries 

14:10

2295

HCHN MC1 zaal

Zutphen MC2 

Maurits van Soest

 Quint de Vries 

15:00

3225

HCHN D1 zaal

Emmen D1 

Eigen arbitrage

15:50

3509

Drienerlo D1

Mezen D1 

Eigen arbitrage

16:40

3788

Hattem D1

Emmen D1 

Eigen arbitrage

17:30

3087

Mezen D1 

Zutphen D1 

Eigen arbitrage

18:20

3650

Drienerlo D1

Hattem D1

Eigen arbitrage

19:10

3366

HCHN D1 zaal

Zutphen D1 

Eigen arbitrage

 

Wedstrijdschema voor 27 januari

 

Tijd

Wed.nr

Team

Tegenstander

Arbitrage

10:00

640

HCHN MB2 zaal

Hardenberg MB2

Tieme Bolte

Sophie Pruik

10:50

1201

HCHN MB3 zaal

Ommen MB1

Tieme Bolte

Sophie Pruik

11:40

909

Hardenberg MB2

Dalfsen MB2

Zwenneken Harbers

Willemijn Lanzing

12:30

1349

HCHN MB2 zaal

Hoogeveen MB2

Zwenneken Harbers

Willemijn Lanzing

13:20

1060

Ommen MB1

Dalfsen MB2

Dirk Thijssen

Jan Jaap van Soest

14:10

781

HCHN MB2 zaal

Hoogeveen MB2

Dirk Thijssen

Jan Jaap van Soest

15:00

3234

HCHN MA1 zaal

Apeldoorn MA1

Job Heerdink

Sem Michiel Hoskens

15:50

3516

Hattem MA1

Flevoland MA2

Job Heerdink

Sem Michiel Hoskens

16:40

3794

Twello MA1

Apeldoorn MA1

Bram Knobbe

Karlijn Knobbe

17:30

3095

Flevoland MA2

Zwolle MA3

Bram Knobbe

Karlijn Knobbe

18:20

3657

Hattem MA1

Twello MA1

Luuk van der Horn

Amber Leferink

19:10

3375

HCHN MA1 zaal

Zwolle MA3

Luuk van der Horn

Amber Leferink


Wedstrijdschema voor 03 februari

Tijd

Wed.nr

Team

Tegenstander

Arbitrage

10:00

8017

HCHN M8E2 zaal

Lochem M8E2

Eigen spelbegeleider

10:50

8021

HCHN M8E1 zaal

Zutphen M8E2

Eigen spelbegeleider

11:40

8015

Mezen M8E3

Lochem M8E2

Eigen spelbegeleider

12:30

8019

HCHN M8E2 zaal

HCHN M8E1 zaal

Eigen spelbegeleider

13:20

8013

Zutphen M8E2

Mezen M8E3

Eigen spelbegeleider

14:10

3271

HCHN MC3 zaal

Dalfsen MC1

Maurits van Deursen

Daniel Lucena van den Bosch

15:00

3563

Epe MC2

Flevoland MC3

Maurits van Deursen

Daniel Lucena van den Bosch

15:50

3844

Nunspeet MC1

Dalfsen MC1

Marell van Overbeek

Merel ten Zende

16:40

3143

Flevoland MC3

Hattem MC2

Marell van Overbeek

Merel ten Zende

17:30

3704

Epe MC2

Nunspeet MC1

Bram Hannink

Thijmen de Vink

18:20

3412

HCHN MC3 zaal

Hattem MC2

Bram Hannink

Thijmen de Vink

19:10

 

 

 

 


Met sportieve groet,

Matthijs Bos
Wedstrijdsecretaris H.C.H.N.