SHFG 1_edited.jpg CLINIC WU2.jpg MC1_edited.jpg SHIRTS 2.jpg KEEPER 2_edited.jpg TENTEN_edited.jpg HOTDOGS_edited.jpg _R9A6039.jpg VRIENDINNNEN_edited.jpg CLINIC 3_edited.jpg JONGENS_edited.jpg BARBEQUE1.jpg
 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 24 oktober 2020
Tijd T/U Team Tegen team
- Thuis Meisjes C1 Mixed Hockey Club Ommen MC1

Dames Veteranen

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Jessica ter Haar
Coach Annemieke Kirch
Manager Martine Reinders-Spierings
Manager Sharon Sourbag
Trainer Julia Hartgers

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
HCHN D30A Zutphen D30A 10:30
Nunspeet D30A Ede D30A 10:30
Twello D30A Deventer D30B
Twente D30B Ommen D30A
Zwolle D30B Gorssel/Epse D30A

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Zwolle D30B 5 15 5 0 0 31 1 0
2 Zutphen D30A 5 15 5 0 0 27 1 0
3 HCHN D30A 5 12 4 0 1 10 2 0
4 Gorssel/Epse D30A 5 9 3 0 2 24 5 0
5 Deventer D30B 5 7 2 1 2 6 7 0
6 Twello D30A 5 7 2 1 2 4 9 0
7 Twente D30B 5 5 1 2 2 7 7 0
8 Ommen D30A 5 3 1 0 4 6 19 0
9 Nunspeet D30A 5 0 0 0 5 0 22 0
10 Ede D30A 5 0 0 0 5 1 43 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov MHCZutphen D30A 10:30 thuis - Veld 2
22 nov HC Epse D30A 11:00 uit
29 nov Mixed Hockey Club Ommen D30A n.n.b uit
7 mrt MHC EDE D30A n.n.b thuis
14 mrt DHV D30B n.n.b uit
21 mrt Voorster Hockeyclub Twello D30A n.n.b thuis
28 mrt Nunspeet D30A n.n.b uit
11 apr Hockey Club Twente D30B n.n.b thuis
18 apr HC Zwolle D30B n.n.b uit
25 apr MHCZutphen D30A n.n.b uit
30 mei HC Epse D30A n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Twente D30B Deventer D30B 1-1
Gorssel/Epse D30A Zutphen D30A 1-2
HCHN D30A Ommen D30A 3-1
Nunspeet D30A Twello D30A 0-1
Zwolle D30B Ede D30A 11-0
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Twello D30A Twente D30B 1-1
Ede D30A HCHN D30A 0-4
Ommen D30A Gorssel/Epse D30A 1-8
Deventer D30B Zwolle D30B 0-4
Zutphen D30A Nunspeet D30A 8-0
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
HCHN D30A Deventer D30B 1-0
Ommen D30A Zutphen D30A 0-3
Zwolle D30B Twello D30A 6-0
Twente D30B Nunspeet D30A 4-0
Gorssel/Epse D30A Ede D30A 13-0
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Nunspeet D30A Zwolle D30B 0-7
Twello D30A HCHN D30A 1-0
Zutphen D30A Twente D30B 2-0
Ede D30A Ommen D30A 1-3
Deventer D30B Gorssel/Epse D30A 1-0
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Gorssel/Epse D30A Twello D30A 2-1
Ede D30A Zutphen D30A 0-12
Ommen D30A Deventer D30B 1-4
HCHN D30A Nunspeet D30A 2-0
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Zwolle D30B Twente D30B 3-1