_R9A6039.jpg MC1_edited.jpg CLINIC 3_edited.jpg TENTEN_edited.jpg KEEPER 2_edited.jpg SHFG 1_edited.jpg JONGENS_edited.jpg HOTDOGS_edited.jpg SHIRTS 2.jpg VRIENDINNNEN_edited.jpg BARBEQUE1.jpg CLINIC WU2.jpg
 
 

Trainingsschema

Vanaf nu kan je hier altijd alle goeie trainingstijden (veld en zaal) zien. Maak de volgende keuzes:
  1. Klik op het eerste driehoekje en klik op veld of zaal;
  2. Klik op het tweede driehoekje en kies de periode. Kies de juiste periode (de data staan bij de periode aangegeven);
  3. Klik op derde driehoekje en kies de dag.
Let op: Het hoofdschema is de basis voor alle periodes en kan helaas niet worden verborgen. Raadpleeg altijd de periode die op dat moment van toepassing is.
Dit schema loopt van 18-5-2020 t/m 22-6-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 20:15 Corona Begeleider Trainingsgroep V3 Merel Roddeman
16:30 - 17:45 Meisjes C2 Marilyn van Eunen V1 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes D3 Anne Borkent V1 - CD
18:00 - 19:15 Jongens C1 Job Heerdink V1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes D1 Anne Borkent V1 - CD
18:15 - 19:30 MA3 Trainingsgroep V2 - AB Trainer: Willemijn Lanzing
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Job Heerdink V1 - AB Inlopen zand veld.
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:00 Corona Begeleider Trainingsgroep V3 Corona begeleider: Bram Jansen
16:45 - 18:00 Meisjes C1 Sophie Burlovics V1 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes D2 Brechtje Schmitz V1 - CD
18:15 - 19:30 MB4 Trainingsgroep V2 - AB Trainer: Stijn vd Ploeg
18:15 - 19:45 Meisjes A1 Bram Jansen V1 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes A2 Karlijn Knobbe V1 - CD Karlijn Knobbe
18:30 - 19:45 Meisjes B3 Janniek Slee V2 - CD
20:00 - 21:30 Jongens A1 Janniek Slee V1 - CD
20:15 - 21:45 Dames Vet A Jessica ter Haar V2 - AB
20:15 - 21:45 Heren 1 Bram Jansen V1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:00 Corona Begeleider Trainingsgroep V3 Jongste Jeugd Commissie
16:45 - 18:00 Meisjes 8E1 Quinta Nahuis V1
16:45 - 18:00 Meisjes F1 Eline Schwarte
Sophie Tijhuis
V1
16:45 - 18:00 Mixed 6E1 Nicky Grobben V1
16:45 - 18:00 Stars Merel Roddeman
Anna Valk
V1
18:00 - 20:00 Corona Begeleider Trainingsgroep V3 Karlijn Knobbe
18:15 - 19:30 MA3 Trainingsgroep V2 - AB Trainer: Merel Roddeman
18:15 - 19:45 Meisjes B1 Gideon Virginia V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Julia Hartgers V1 - CD
20:00 - 21:45 Corona Begeleider Trainingsgroep V3 Bram Jansen
20:00 - 21:30 Dames 1 Gideon Virginia V1 - AB
20:15 - 21:45 Dames 2 Rik Busser V1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 21:30 Corona Begeleider Trainingsgroep V3 Juliet van Soest
16:45 - 18:00 Meisjes D2 Isa Wissink V1 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes D3 Manoa Boerkamp V1 - CD
17:00 - 18:15 Jongens C1 Anne Borkent V2 - AB
18:15 - 19:30 MB4 Trainingsgroep V2 - CD Trainer: Julia Nijhoff
18:15 - 19:45 Meisjes C1 Quinta Nahuis V1 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes D1 Anne Borkent V1 - CD
18:30 - 19:45 Meisjes C2 Wendel Ponsteen V2 - AB
19:45 - 21:00 Meisjes B3 Marit Dekker V1 - CD
20:00 - 21:30 Jongens A1 Rutger van der Schaaf V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Corona Begeleider Trainingsgroep V3 Jongste Jeugd Commissie
16:30 - 17:45 Meisjes 8E1 Laure Nijhoff V1 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes F1 Isabelle van Eunen
Bram Jansen
V1 - AB
16:30 - 17:45 Mixed 6E1 Sophie van Uffelen
Anne Borkent
V1 - AB
18:00 - 19:30 Corona Begeleider Trainingsgroep V3 Julia Hartgers
18:00 - 19:15 Meisjes A2 Juliet van Soest V2 - AB Juliet van Soest
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Gideon Virginia V1 - AB
18:15 - 19:45 Meisjes A1 Bram Jansen V1 - CD
19:30 - 21:30 Corona Begeleider Trainingsgroep V3 Julia Hartgers
19:45 - 21:15 Dames 1 Gideon Virginia V1 - AB
19:45 - 21:00 Dames 2 V2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 Bram Jansen V1 - CD